ZUAKASIUNIA.8log.pl | Strona: 1.html

Temat: Obozy lato 2007
...24- 29 lipca w Tucholi. Prowadzący: Shihan Masahiro Kaneko 5 dan (trener kadry Japonii), Shihan Kunio Ishizawa 5 dan, Shihan Bagdan Jeremicz 5 dan. Na zakończenie zgrupowania, jak co roku odbył się egzamin na stopnie dan oraz kyu przed bardzo wymagajacą komisją z Japonii. Po egzaminie składającym się z 3 cześci (pisemnej, technicznej, kumite) na stopień mistrzowski zdał Sempai Janusz Hućko - 1 dan oraz na stopnie szkoleniowe zdali: Paweł Guzik 1 kyu, Szymon Mezglewski 2 kyu, Katarzyna Dragan3 kyu.Szczegółowe informacje pojawią się niebawem na stronie www.garyu.pl
Źródło: budo.krosno.net.pl/forum/viewtopic.php?t=32

Temat: Otwarte Mistrzostwa Krakowa Federacji Kyokushin-Kan KarateDo
...w imponujący sposób przeszedł eliminacje pokonując bardziej doświadczonych zawodników, pokazując wielką ambicje i wole walki. W walce półfinałowej, na skutek odniesionej wcześniej kontuzji, musiał poddać walkę na korzyść Pawła. I tak po raz kolejny w finale spotkał się Paweł z Szymonem. Warto zaznaczyć, że z naszych zawodników, Szymon na tych zawodach miał najcięższe walki. W kategorii – 70 najlepsi byli: 1. Paweł Guzik, 2. Szymon Mezglewski, 4.Adrian Kędzierski (do walki o 3 miejsce nie wyszedł z powodu kontuzji). Zwycięzcą kategorii + 80 został Artur Zimnicki, 3 miejsce zajął Mirosław Subik. Obaj zawodnicy stoczyli zacięty pojedynek o finał. Tym razem Artur okazał się lepszy. Artur w finale zwyciężył z zawodnikiem z Krakowa, a Mirek, mimo kontuzji, wygrał przez wazari walkę o 3 miejsce. Sukcesem zakończyły się również zmagania naszych...
Źródło: budo.krosno.net.pl/forum/viewtopic.php?t=63